април 20, 2024

Во Собранието денеска имаше собраниската расправа за дополнетиот Предлог-буџет за 2023 година.

Еден од пратениците одлучи времето кое го поминува во Собранието, да го искористи правилно, па затоа си пушти и си играше игра на својот мобилен телефон.

Следете не, не има насекаде

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK
mk_MK