јули 25, 2024

Лепа Бренa која во новогодишната емисија на една хрватска телевизија, ги испеа своите најголеми хитови, не и се допадна на публика како е облечена.  Модниот избор на популарната пејачка беше топ тема и мета на бројни негативни коментари на Твитер за време на празничните денови. Брена во изјавата за рена во изјавата за Слободна Далмација  одговори на негативни коментари.

„На нашите лажни моралисти, кои ги има премногу, се што е нормално не им привлекува внимание. Додека во денешно време партнери убиваат жени, силуваат девојчиња и не ги прифаќаат правата на геј популацијатам , а да не зборувам за војна во 21.век и за ширењето на верската и националната омраза…насликаните златни гради на фустан се проблем. Е, па тие се мој мал придонес за сите лажни моралисти во ова сурово време во кое живееме“ – рече Лепа Брена.

Фановите пак по нејзината изјава на социјалните мрежи велат: Откако сфати Брена дека носи грд фустан смисли порака зошто решила да го облече

 


The post Откако сфати Брена дека носи грд фустан смисли порака зошто решила да го облече appeared first on info.mk.

Следете не, не има насекаде

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK
mk_MK