јуни 18, 2024

Ријалити старлеите од „Задруга“,  Сања Грујиќ, Маја Маринковиќ, Жана Омниа, Алекс Николиќ и Милица Веселиновиќ беа гостинки во „Ами Џи шоу“ кај водителот Огњен Амиџиќ.

Маја Маринковиќ во шоуто на Ами Џи ги покажа градите (видео) Задругарките играа игра – Јога диета

Маја и Жана прво седнаа на столовите, и почнаа да се бркаат со чајното колаче. Маја Маринковиќ во еден момент имаше пех со широко ракопчаниот комбинезон, од кој за миг гигантските силиконски гради и испаднаа, па цицлестата старлета  во шоуто на „Ами Џи“ ги покажа набрекнатите брадавици.

Следете не, не има насекаде

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK
mk_MK