јуни 18, 2024

Луна Џогани и Марко Миљковиќ го очекуваат своето второ дете. Откако пред неколку месеци Луна ја загуби бременоста, парот денеска објави дека повторно ќе станат родители.

Марко и Луна на своите Инстаграм профили објавија фотографии од нивната ќерка Миа која отвора кутија од која излегуваат розови балони што значи дека очекуваат уште едно девојче, а Миа ќе биде голема сестра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo Miljkovic (@luna_djogani)

-Мојата љубов ќе добие сестра, нејзина најдобра пријателка за цел живот, да се следат низ животот и да се чуваат безбедни! Толку многу сакав да знаеш што значи да имаш сестра/брат и никогаш, ама никогаш да не си сама! Идната голема сестра Миа, објави Луна на Инстаграм.
Малата Миа оваа година ќе наполни две години.

Следете не, не има насекаде

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK
mk_MK