јули 25, 2024

Автомобил се запалил и потоа целосно изгорел на автопатот Скопје-Велес.

Засега, според информациите, нема повредени лица, а не се знаат ниту причините што го предизвикале пожарот во автомобилот во движење.

Повеќе информации очекуваме од МВР во следните неколку часа.

Следете не, не има насекаде

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK
mk_MK