јуни 18, 2024

Познатата инфлуенсерка Миа Костова за еден ден собра 18.000 евра за лекување на момче од скопски Центар.
Дечки, поместивме граници со желба за Никола да биде добар и да се опорави што побрзо. Над 200 мали бизниси донираа производи и услуги и над 200 луѓе донираа за Никола.

Мене ќе ми требаат едно три дена рехабилитација после оваа возбуда и среќа што за 24 часа ги собравме потребните средства за Никола! Оваа е последната донација која сака да остане анонимна и со тоа собравме околу 18.000 евра!

Вие сте сѐ на светот!

Благодарност до двете девојки за донациите и до сите 250 мали бизниси кои несебично се дадоа во целата приказна и крајно, фала на сите вас што неуморно бевте тука за Никола!

Со убави вести се гледаме наскоро!

Крај

Следете не, не има насекаде

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK
mk_MK