јуни 18, 2024

Македонската водителка направи промена на имиџот и доби многу пофалби за новиот изглед.

Лила направи мала промена на косата, која ѝ даде поинаков изглед и предизвика реакции кај публиката.
Популарната водителка Лила Филиповска долги години е една од најдобрите водителки во земјава.

Долго време од јавноста криеше зошто постојано носи перики, но одлучи да си ја отвори душата и да проговори за болеста.

Ги воодушеви фановите: Лила со нова фризура – како ви се допаѓа повеќе

Зад неа остави тежок период и уште еднаш покажа дека е силна и храбра жена, која и покрај многуте падови во животот успева да се издигне како Феникс од пепелта.
Во ниту еден момент Лила не сакаше вниманието да биде насочено кон нејзината болест и никогаш јавно не зборуваше дека боледува од канцер.
Таа е пример и мотив за сите кои поминуваат низ истото. Со нејзината приказна таа влева надеж и кај другите, да не се откажуваат и да се борат до крај.

И покрај тоа што водела тешка битка, Лила во ниту еден момент не покажа слабост.
Напротив, таа го живееше секој ден буквално како она што сака.

Нејзината состојба не ја спречи да ужива секој ден.
Лила извојува победа со болеста, а покажа и како изгледа без перика.

Таа ја покажа својата кратка руса коса, за која доби комплименти дека одлично ѝ прилега.
Овој пат таа се одлучи за мала промена, па ги изненади сите.
Лила направи мала промена на косата, која ѝ даде поинаков изглед и предизвика реакции кај публиката.

Откако покажа како изгледа без перика, таа фризурата ја носеше исчешлана наназад, а овој одлучи поинаку да ја исфенира и да направи шишки.
Нашата позната водителка во издание во какво не сте ја виделе – топ трансформација, Лила никогаш не изгледала поубаво

Го препознавате ли ова слатко девојче: Денес е ПОПУЛАРНА ВОДИТЕЛКА кај нас – вака ѝ започна кариерата
Неодамна откри сé за својата болест, а сега со ова фатално издание ВООДУШЕВИ – Лила никогаш не изгледала поубаво!

Ги кријат недостатоците: Три модели на костими за капење во кои Лила Филиповска изгледа како најпознатите светски манекенки
Лила за ПРВПАТ проговори за Канцерот – водителката покажа како изгледа БЕЗ ПЕРИКА

Следете не, не има насекаде

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK
mk_MK