декември 3, 2023

Претседателот на државата Стево Пендаровски и премиерот Димитар Ковачевски вечерва се на трибините во арена „Тодор Проески“ јавува 4News

Тие го следат натпреварот Македонија – Англија.

фото:4news

Следете не, не има насекаде

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK
mk_MK